Загальні положення:

Дбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей. Не залишайте дітей без нагляду дорослих. Одяг дитини в літній період повинен відповідати сезону та погоді. В літній період голова дитини повинна бути захищена панамою (з натуральних матеріалів: бавовна, льон).

Безпека дорожнього руху:

Не дозволяйте дітям гратися біля проїжджої частини дороги. Якщо ви користуєтесь громадським транспортом, будьте уважні самі та вчить дітей правилам поведінки під час посадки та виходу з транспорту. Не возіть дітей на транспорті не призначеному для цього: скутери, мопеди, мотоцикли. За потреби облаштуйте велосипед спеціальним сидінням для дитини. Під час катання дітей на велосипедах, самокатах вчіть їх правилам велосипедистів, використовуйте тільки велосипедну доріжку, не дозволяйте кататися на проїжджій частині дороги.

Безпека під час перебування на природі:

Під час перебування на природі (у лісі, городі) разом з дітьми не збирайте і не вживайте незнайомих ягід, рослин, грибів. Для походу на природу одяг добирайте таким чином, щоб максимально захистити від укусів комах, змій, кліщів. Не залишайте дитину без нагляду біля водойм. Регулюйте перебування дітей під сонцем, щоб запобігти опікам. Не дозволяйте стрибати у воду в неперевірених місцях. Дозуйте перебування дитини у воді, щоб організм не переохолоджувався. Не дозволяйте запливати на глибину, використовуючи гумові іграшки, матрац. Для купання добирайте місця не засмічені, з твердим дном, без водоростей та мулу. Не допускайте пустощі на воді (не можна зненацька лякати, жартома кликати на допомогу, утримувати одне одного під водою).

Попередження дитячого травматизму під час відпочинку:

Не залишайте дітей без нагляду. Перевірте обладнання дитячого майданчика, що запевнитися у відсутності чинників, які можуть причинити травматизм. Вчить дітей правилам користування гойдалкою, каруселлю. Особливо уважно обстежити пісок, у ньому можуть залишитися гострі предмети або скло. Огляньте територію будинку і перевірте відсутність відкритих підвалів, каналізаційних люків, ям, електрощитів. Уникайте контакту дітей з незнайомими тваринами (собаками, котами).

Запобігання кишково-шлункових захворювань

та кишковим отруєнням:

Не дозволяйте вживати дітям не миті овочі і фрукти, зелень. Ягоди, зелень, фрукти мити проточною водою. Слідкуйте за тим, щоб діти ретельно мили руки з милом після повернення з вулиці, перед їжею. Привчайте дітей дотримуватися правил особистої гігієни. Дітям для пиття давайте кип’ячену воду. Використовуйте в дитячому харчування тільки доброякісні, свіжі продукти.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

За матеріалами – Всеосвіта https://vseosvita.ua

Залиште свій коментар