Лист Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України, від 29.09.2014 №1/9-500/№04.01.16/28103 
«Щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення».doc
Ще в 1919 році був підписаний документ про обов’язкове проведення пофілактичних щеплень дітям.
З тих пір профілактична вакцинація стала в нашій країні одним із важливих факторів збереження здоров’я підростаючих поколінь, боротьби з дитячою захворюваністю.
Завдяки проведенню профілактичних щеплень, знижені і майже повністю ліквідовані деякі інфекційні захворювання.
Введення профілактичних вакцин не викликає захворювання, виробляє захисні антитіла, так створюється активний штучний імунітет. Зазвичайно він буває стійким, але для підтримки більшість щеплень періодично повторюють.
Вакцинація в країні обов’язкова і проводиться планово!!!

Першу профілактичну прививку БЦЖ  дитина отримує в пологовому будинку на 5-7 день життя. Далі в суворо визначеному порядку ідуть прививки проти поліомеліта, введення комплексної вакцинації проти трьох інфекцій: коклюша, дифтерії, стовбняка, потім кору, епідпаротиту.  Дитина прививається весь період життя до 18 років. Узаконено, що всі діти, яким передбачена вакцинація проходять медичні огляди. При цьому враховується, як дитина переносить щеплення, вживання лікарських препаратів, перенесені захворювання.

Залиште свій коментар